Anasayfa Hakkımızda İletişim
Site hakkında öneri, şikayet ve hata bildirimi yapınız

İç donanım sürücülerini monte etmek
Tarih: 30 Mayıs 2013, Kategori: Staj Defteri, Yazar: .

Bilgisayarla kullanıcı arasındaki iletişimden sorumlu olan işletim sistemleri bu iletişimi sağlayabilmek için bilgisayarı oluşturan donanım birimlerini tanımak zorundadır. Her donanım birimi işletim sistemiyle tanışabilmek için bir kısım tanıtım dosyaları kullanır. Bu dosyalara sürücü (driver) dosyaları adı verilir.
Bazı sürücü dosyaları işletim sisteminde hâlihazırda bulunduğu için donanımı ayrıca tanıtmaya gerek kalmadan otomatik olarak tanınabilir. Ancak kimi donanımlar yanlarında kendilerini işletim sistemine tanıtacak sürücü CD’leri ile gelirler. Bu bölümde bazı iç donanım birimlerinin işletim sistemine tanıtımını adım adım göreceksiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (38 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 7 votes)
İç donanım sürücülerini monte etmek, 5.0 out of 10 based on 38 ratings
Reklam Ver

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kategoriler
Haberler
Pes 2014 Eklendi!
Pes 2014 Konami bu yıl hiç olmadığı kadar iddialı bir PES’le karşımıza çıkıyor. Yepyeni bir oyun motoruyla hazırlanan PES 2014, yıllardır çektiğimiz “baston yutmuş futbolcu” kavramını tarihe gömmeye hazır görünüyor..
Devamı..
Pes 2014 Fifa 2014 Eklendi!
FIFA 14′te müthiş goller atmanın heyecanını tecrübe edin. Oyun gerçek büyük maçlar nasıl oynanıyorsa o şekilde oynanıyor, yani fanlar ödüllü oynanışa getirilen yenilikler ile maçın temposunu belirleyip orta alanda oyun kurmaya odaklanıyor. Pure Shot ismindeki yeni özellik..
Devamı..
Çanakkale: Yolun Sonu Çanakkale: Yolun Sonu Eklendi!
25 Nisan 1915… Osmanlı İmparatorluğu’nun direniş kapısı olan Çanakkale, gemi yoluyla geçilememiş ve işgalciler, çaresiz bir manevrayla Gelibolu kıyılarına çıkartma yapmaya başlamışlardır. İşgal kuvvetlerinin belki de en büyük..
Devamı..
Celal ile Ceren Celal ile Ceren Eklendi!
Togan ve Şahan Gökbakar kardeşler, Recep İvedik serisinden sonra yeni bir komedi ile karşımızda olacaklar. Başrollerde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola’yı izleyeceğimiz film, ilişkiler hakkında eğlenceli noktalara değiniyor olacak..
Devamı..
Bizi Takip Ediniz
facebook ensonarsiv
twitter ensonarsiv


Yandex.Metrica